Reedeti kella 9.00 kuni 13.00 saab tulla ujuma beebidega, kella 13.00-15.00 täiskasvanud. Tasu määraks on: täiskasvanu 3 (kolm) eurot; õpilane 1 (üks) euro; eelkooliealine laps tasuta; pere (kaks täiskasvanut ja lapsed) 5 (viis) eurot. Arveldamine sularahas. Oma soovist teata ette telefonile 51924454 Maiu.

BASSEINI KASUTAMISE KORD

Bassein pikkus on 6,8 m, sügavus basseini madalamas osas 1.11 cm ja sügavamas osas 1,24 cm , veetemperatuur on 32°C)  Basseini kasutamisel juhindu  olevatest selgitavatest viitadest ja märkidest.

Lapsed võivad kasutada basseini ainult täiskasvanu juuresolekul ja vastutusel.

• Vettehüpped on keelatud!
  • Filmimine ning fotojäädvustamine on rangelt keelatud!

LIHTSAD REEGLID BASSEINI MINEKUKS

• PALUN PESKE ENNE UJUMA MINEKUT OMA KEHA PALJALT (ILMA RIIETETA)!
  • Juuste värvimine, erinevate kehahooldusvahendite määrimine ning raseerimine on keelatud – see on ebaeetiline.
  •  PALUN SIDUGE KINNI (PATSI) OMA LAHTISED JUUKSED VÕI KASUTAGE UJUMISMÜTSI !
  • Ära kiirusta ja jookse! Liigu riietusruumides, basseini ja dušširuumis kiirustamata – märjal põrandal kiirustamine/jooksmine on ohtlik.
  • Beebide puhul nõutav ujumismähkme kasutamine.
  • Kõigil ujujatel, ka väikelastel, on kohustuslik kanda ujumisriideid. Soovitatav on ujuda traditsioonilistes ujumistrikoodes ja -pükstes.
  • Ära tule basseini ebakaines olekus! Väätsa Lasteaed soosib tervislikke eluviise ning seetõttu ei ole suitsetamine ja alkoholi tarbimine lubatud.
  • Palun külasta meid kui oled terve, haigusnähtudega püsi kodus.
  • Unustatud ja kaotatud esemed, mis leitakse hoitakse alles kaks (2) kuud, peale mida need utiliseeritakse.
  • Probleemide tekkimisel pöördu majaperenaise Maiu Juht (mobiil 51924454) poole.