Väätsa Lasteaed Paikäpp Kaisukarude rühm osales konkursil  ”Meisterdusi metsast” 

Sellel aastal on huvitavad meisterdused, mis nagu päikesekiired annavad lumele värvi. Palju roheliste lehtedega kausse ja lambivarje ning seente rohket metsa. Konkursile saabus sel aastal rohkem töid Järvamaalt  15  ja Harjumaalt 5 tööd. Enamus töid oli valmistatud rühmaga.

Kokku osales meisterduste tegemisel 248 last koos oma õpetajatega.

Väike žürii koosseis leidis oma lemmikud ja nendeks olid:

Türi LA Põrnikate rühma „Silmadega puud, lehed“ ;  Väätsa LA  „Looduskell“ , Aruküla LA Rukkilill Pääsusilma rühm „Lehekuplilamp“  ning Anija valla LA Lastetare maja „Tõrukeste seiklused Kehra RMK terviserajal“

Need rühmad saavad lisaks meenetele ka tasuta RMK Aegviidu loodusõppeprogrammi oma vabal valikul aasta jooksul!

ELIIS.EE

ELIIS (e-lasteaed) on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele innovaatilisi ning digitaalseid lahendusi õppetöö mugavamaks korraldamiseks. Väätsa lasteaed kasutab Eliisi 2016aastast. Lapsevanemal on mugav kaasa rääkida rühma tegemistes, olla kursis oma lapse ning lasteaia tegemistega, vaadata pilte toimunud sündmustest ja olla otsekontaktis õpetajatega. ELIISi kasutamine lapsevanematele ja õpetajatele ei maksa midagi. Eliisi kasutajaks saad võta meiega ühendust lingi kaudu  https://eliis.ee/contact

 TERVIST EDENDAVAD LASTEAIAD 

Tervist edendavate lasteaedade (TEL) võrgustikku kuuluvad vabatahtlikkuse alusel liitunud lasteaiad, kuhu kuulub ka 2018aastast  Väätsa lasteaed. Tervist edendava lasteaia eesmärk on hoida ja tugevdada lapse tervist ning luua nii lastele kui personalile heaolu toetavad tingimused. See tähendab süsteemset ja järjepidevat arendustööd, mis lähtub hindamisel selgunud vajadustest.

2016-2017 õa. Võtame osa ka eTwinning’ust,  https://www.etwinning.net/et/pub/about.htm mis  on osa programmist Erasmus+, EU hariduse, väljaõppe, noorte ja spordiga tegelevast programmist.

ERASMUS+

Meie lasteaias on kasutusel metoodika „Kiusamisest vabaks!“ kiusamisest_vabaks_LOGO_1-(3)

KIUSAMISEST VABA LASTEAED