LASTEAED ON AVATUD E-R KELLA 7.00- 18.00

Alates 01.01.2024 on laste KOHATASU

1 laps 100% 41 eurot
2 laps 75% 30.75 eurot
3 laps tasuta

Toidupäeva maksumus on 2.20 eurot päev.

Vastavalt koolieelse lasteasutuse seaduse § 24 lõikele 3 punktist 5 ja § 27 lg 2 teeb lapse toidukulu päevamaksumuse otsuse enne kinnitamist lasteasutuse hoolekogu. Lasteasutuse hoolekogu otsustas oma koosolekul, mis toimus 16.oktoober 2023 protokolli 11-3/1 lapse toidukulu maksumuseks 2.20 eurot, mis hakkab kehtima alates 01.01.2024.a. Toidukulu maksumus sisaldab hommiku- ja lõunasööki ning õhtuoodet.

ARENGUKAVA 2021-2025 https://www.riigiteataja.ee/akt/415052020011


Meie lasteaeda koha saamiseks tuleb:” Täita avaldus sünnitunnistuse ja rahvastikuregistri tõendi alusel. Täidetud avalduse saab kas välja trükkida ja lasteaeda tuua või siis saata lasteaia  üldelektronposti aadressile vaatsa.lasteaed@tyri.ee.

Tutvuda meie lasteaia kodukorra ja päevakavaga. Valmistada laps ette kohanemiseks uues kollektiivis. 

Mida teha, et laps kohaneks võimalikult valutult? “Tutvustage lapsele järk-järgult meie lasteaeda. Külastage rühma ja tutvuge rühma töötajatega.
Mängige koos lapsega lasteaia õuealal.

Mis on lasteaia päevakavas kohanemisel kõige raskem?” Lahkumine emast – püüdke olla rahulik ja optimistlik!
Päevane uni – püüdke kodus sisse seada lasteaiaga võimalikult sarnane päevakava.
Söömine – tutvuge lasteaia menüüga, teatage oma lapse toiduallergiast rühma töötajatele ja meie kokale. Lasteaia menüüd on e-lasteaias Eliis ja rühmastendil.

Mida ette võtta, kui laps jätkuvalt ei kohane?“Sisendage lapsesse turvatunnet ja positiivset suhtumist lasteaeda. Varuge rohkem aega lapse harjutamiseks uue keskkonnaga. Tugevdage lapse tervist aktiivse liikumisega ning rohke õuesviibimisega..

Mida võtta kaasa lasteaeda tulekul?“Vahetusjalanõud,võimlemisriided, ujumisriided. Õuesviibimiseks riided vastavalt ilmale ja vahetusriided kappi.
Võimalusel märgistage oma lapse riideid ja jalanõusid. Sõimelapsele vajadusel mähkmed. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga